O nas

Wyróżnia nas szeroki zakres
umiejętności i usług

+48 510 504 510

poniedziałek - czwartek: 10:00 - 19:00
Piątek 10:00 - 17:00
Katowice, ul. Skłodowskiej-Curie 30/2

Personel

dr n.med. Jakub Krzemień

Specjalista chirurgii stomatologicznej. 

W 2014 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.  W 2019 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej,

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI/ICOI), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chirurgii i Implantoprotetyki Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Inspektor Ochrony Radiologicznej oraz absolwent studiów podyplomowych w zakresie zarządzania placówkami służby zdrowia.

Zajmuje się: implantologią, implantoprotetyką, chirurgią, leczeniem mikroskopowym.

dr n.med. Anna Krzemień

Lekarz dentysta.

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Stomatologii w 2007 roku. W 2013 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. 

Zajmuje się: leczeniem protetycznym, stomatologią zachowawczą i estetyczną odbudową z użyciem materiałów kompozytowych, leczeniem dzieci i ortodoncją nakładkową.

lek. Paulina Grzonka

Lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka kierunku lekarskiego w języku angielskim na Uniwersytecie Komeńskiego w Bratysławie z pododdziałem w Martinie.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Obecnie w trakcie specjalizacji z Medycyny Rodzinnej.

Na co dzień, pracuje jako lekarz rodzinny oraz lekarz medycyny estetycznej. Jej głównym celem satysfakcja pacjenta oraz zachowanie naturalnego piękna i zdrowia pacjenta na długie lata.

Sabina Krupa

Asystentka stomatologiczna, rejestratorka. W pełni zaangażowana od ponad 20 lat w profesjonalną obsługę pacjenta. "Dobra dusza" i prawdziwy opiekun pacjenta.

Elżbieta Wijas

Higienistka stomatologiczna z ponad 15-letnim stażem, asystentka chirurgiczna. Wykonuje profesjonalne zabiegi higieny oraz czuwa nad profilaktyką zdrowia jamy ustnej pacjentów.

Dbamy o Wasze zęby z pasją i zaangażowaniem.
Dziękujemy za zaufanie!

Historia

Historia gabinetu Krzemień Stomatologia Implantologia sięga początku lat 90. kiedy to lek. dent. Maria Krzemień otworzyła prywatną praktykę dentystyczną. Prowadzony z zaangażowaniem, empatią i troską o każdego pacjenta gabinet rozwijał się i ulegał rozbudowie, znajdując się od samego początku w sercu Katowic-najpierw przy ul. Mariackiej, następnie przy ul. Dworcowej, a obecnie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Przez te wszystkie lata stawialiśmy zarówno na szkolenie lekarzy, jak również inwestowaliśmy w specjalistyczny sprzęt. Gabinet przeszedł również rozbudowę i modernizację dzięki pozyskaniu funduszy unijnych. Pozwoliło to na zakup najwyższej jakości sprzętu stomatologicznego oraz poszerzenie zakresu usług stomatologicznych i wdrożenie najnowocześniejszych metod leczenia.

Krzemień Stomatologia Implantologia jest firmą rodzinną, prowadzoną z sukcesami i wciąż powiększającym się gronem zadowolonych  pacjentów od ponad 30 lat. Jesteśmy kolejnym pokoleniem lekarzy dentystów, którym przyświeca podobna idea- oferować swoim pacjentom profesjonalną obsługę z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i w oparciu o najnowsze osiągnięcia i aktualne standardy leczenia w stomatologii.

Edukacja

W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług uczestniczymy w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Wybrane certyfikaty mogą Państwo zobaczyć w poczekalni gabinetu.

Nasze zainteresowania mają również swoje odzwierciedlenie w publikacjach naukowych, których jesteśmy autorami lub współautorami.

Zapraszamy do lektury w zakładce „Publikacje”.

Publikacje

Baron, S., Dyduch, A., Krzemien, J.

Badanie drogi stawowej u osób z bólową postacią dysfunkcji stawów skroniowo- -żuchwowych. (2011).

e-Dentico nr 6 (34)

S. Baron, J. Krzemień, A. Baron, A. Dzierżon

Nowoczesne metody szynoterapii w leczeniu dysfunkcji urnż

Stomatologia Praktyka

S. Baron, J. Krzemień, A. Baron, A. Adamczyk

Toksyna, która leczy. Zastosowanie toksyny botulinowej w leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia.

Stomatologia praktyka

A. Dyduch, S. Baron, J. Krzemień, J. Munk, T. Proba

Zastosowanie elektromiografii w diagnostyce i leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia – określenie wartości fizjologicznych mięśni żwaczy i skroniowych

Stomatologia praktyka

Jakub Krzemień, Łukasz Bańczyk, Stefan Baron, Iwona Niedzielska

Wpływ metod leczenia złamania kłykciowego na dynamikę ruchów żuchwy

Dent Med Probl. 2017;54(4):353–359

Jakub Krzemień, Stefan Baron Axiographic and clinical assessment of temporomandibular joint function in patients with partial edentulism Acta of Bioengineering and Biomechanics Vol. 15, No. 1, 2013

lek. dent. Dominika Janas, lek. dent. Klaudia Buchalik, dr n. med. Anna Krzemień Anatomia systemu kanałowego pierwszego trzonowca szczęki – opisy przypadków Twój Przegląd Stomatologiczny 1 - 2 / 2021

Baron, S., Dyduch, A., Krzemien, J. Badanie drogi stawowej u osób z bólową postacią dysfunkcji stawów skroniowo- -żuchwowych. (2011). e-Dentico nr 6 (34)