O nas

Wyróżnia nas szeroki zakres
umiejętności

+48 510 504 510

poniedziałek - piatek: 9:00 - 20:00
Katowice, ul. Skłodowskiej-Curie 30/2

Personel

dr n.med. Jakub Krzemień specjalista chirurgii stomatologicznej

W 2014 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

W 2019 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej,

Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI/ICOI/DGOI), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chirurgii i Implantoprotetyki Stomatologicznej, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Inspektor Ochrony Radiologicznej. Absolwent studiów podyplomowych w zakresie zarządzania placówkami służby zdrowia.

 

dr n.med. Anna Krzemień

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym na Wydziale Stomatologii w 2007 roku. W 2013 roku uzyskała tytuł dr n. med. Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem.

Specjalizuje się w protetyce, stomatologii zachowawczej i estetycznych odbudowach z użyciem materiałów kompozytowych oraz leczeniu dzieci.

lek.dent. Maria Szkaradek

Właściciel Stomatologia Krzemień, ukończyła Śląską Akademię Medyczną w 1989 roku. Od ponad 20 lat prowadzi praktykę dentystyczną. Uczestniczy w licznych sympozjach naukowych w kraju i za granicą.

Jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. W pracy koncentruje się na estetycznej odbudowie zębów oraz znajdowaniu rozwiązań protetycznych w skomplikowanych przypadkach. Jej profesjonalizm potwierdzają zadowoleni pacjenci.

Sabina Krupa

Asystentka stomatologiczna, rejestratorka.
Dbamy o Wasze zęby od 1990 roku.
Dziękujemy za zaufanie!

Historia

Gabinet stomatologiczny istnieje od 1990 roku.

 

Od samego początku znajdował się w sercu Katowic-najpierw przy ul. Mariackiej, później przy ul. Dworcowej, a obecnie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. W latach 2009-2010 przeszedł rozbudowę i modernizację dzięki wsparciu funduszy unijnych w ramach projektu „Innowacje w mikroprzedsiębiorstwach”. Pozwoliło to na zakup najwyższej jakości sprzętu stomatologicznego oraz poszerzenie zakresu usług stomatologicznych.

 

Obecnie Stomatologia Krzemień może zaoferować swoim pacjentom profesjonalną obsługę z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i w oparciu o najnowsze osiągnięcia w stomatologii.

Edukacja

W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług uczestniczymy w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą.

 

Niektóre nasze certyfikaty mogą Państwo zobaczyć poniżej, a także w poczekalni naszego Gabinetu.

 

Nasze zainteresowania mają również swoje odzwierciedlenie w publikacjach naukowych, których jesteśmy autorami lub współautorami. Zapraszamy do lektury w zakładce „Publikacje”.

Publikacje

Baron, S., Dyduch, A., Krzemien, J.

Badanie drogi stawowej u osób z bólową postacią dysfunkcji stawów skroniowo- -żuchwowych. (2011).

e-Dentico nr 6 (34)

S. Baron, J. Krzemień, A. Baron, A. Dzierżon

Nowoczesne metody szynoterapii w leczeniu dysfunkcji urnż

Stomatologia Praktyka

S. Baron, J. Krzemień, A. Baron, A. Adamczyk

Toksyna, która leczy. Zastosowanie toksyny botulinowej w leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia.

Stomatologia praktyka

A. Dyduch, S. Baron, J. Krzemień, J. Munk, T. Proba

Zastosowanie elektromiografii w diagnostyce i leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia – określenie wartości fizjologicznych mięśni żwaczy i skroniowych

Stomatologia praktyka

Certyfikaty