top

Aktualności

Poznaj nas bliżej

top-team

+48 510 504 510

poniedziałek - piatek: 9:00 - 20:00
Katowice, ul. Skłodowskiej-Curie 30/2

Drodzy pacjenci

Informujemy, ze przez cały sierpień w Stomatologii Krzemień będzie trwał remont. Dla was rozbudowujemy gabinet o dodatkowe stanowisko, inwestujemy w nowe sprzęty oraz udoskonalamy nasza praktykę o nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu nasza oferta wzbogaci się o nowe propozycje, a my będziemy mogli skuteczniej sprostać Waszym potrzebom. Do zobaczenia ponownie 1 września!

Nowa strona internetowa

Nasz zespół stomatologów znany jest z tego, ze nigdy nie spoczywa na laurach! Cenimy nieustanny rozwój w rożnych obszarach, dlatego tez postanowiliśmy stworzyć nowa stronę internetową. Mamy nadzieje, ze się Wam podoba! Zachęcamy do pozostawienia swoich opinii na naszym fanpage’u na Facebooku.

Licówki porcelanowe

W naszym gabinecie wykonujemy licówki porcelanowe najwyższej jakości, indywidualnie projektowane we współpracy z uznanymi pracowniami techniki dentystycznej. Czym są licówki i jakie korzyści moga przynieść pacjentowi? Licówki to cienkie porcelanowe „łuski”, które przykleja się do delikatnie oszlifowanego zęba. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zmienić w swoich zębach: kolor, kształt (przekrzywienia, starcie powierzchni licowych czy brzegów siecznych), przerwy między zębami (diastemy), przebarwienia. Poniżej prezentujemy jeden z przykładów zastosowania licówek: licówki porcelanowe przednich zębów.